Пухлина знову росте. Чернівчанка Вікторія Шубкіна потребує допомоги небайдужих

Дівчина уже сім років бореться із раком головного мозку.

facebook.com

Чернівчанка Вікторія Шубкіна  сім років бореться зі страшною хворобою – раком головного мозку. Два роки тому після безлічі операцій та курсів хіміотерапій здавалося б, рак відступив. Але крайнє обстеження показало, що у Вікторії знову погіршення, пухлина почала рости. Зараз дівчині необхідні термінове лікування та допомога чернівчан.

«Після останніх двох років лікування я робила знімок МРТ щопівроку. Наступна контрольна перевірка була запланована на травень. Та перед обстеженням я почала себе погано почувати: відчула головний біль, з’явилося помутніння в очах, також німіла рука. Я перелякалася, пішла відпочити. Подумала, що це втома так дає про себе знати, або на погоду болить голова… Але обстеження показало, що пухлина знову росте, – розповіла Вікторія «Шпальті».

Вікторія Шубкіна каже, що гроші на дороговартісне лікування потрібно зібрати якомога швидше.

«Дехто радить їхати в Туреччину на лікування, а воно коштує приблизно 40 тисяч доларів. Раніше, коли я лікувалася, мені потрібні були значно менші суми на операції: від 10 до 25 тисяч доларів, а зараз така велика сума», – каже чернівчанка.

Дівчина скоро поїде на консультацію до Польщі, уже знає місцевих лікарів і впевнена у їхній професійності.

Тим часом Вікторія Шубкіна ходить на роботу, щоб відволікатися та заробити грошей, які так потрібні на лікування.

«Ви підтримували мене протягом цих семи років тяжких випробувань та допомагали побороти недугу. Я безмежно вдячна всім за допомогу, за добрі слова, за ваші співчуття і добрі серця! Без вашої підтримки я не зможу вилікуватись!», – написала дівчина на своїй сторінці у Фейсбуку.

Номер картки ПриватБанку: 5168 7427 1668 7268.
тел Вікторії: 0999-111-469; тел мами Надії 095-616-43-88.

 

 

 

 

 

Залишити відгук

Залишити відгук