Питання дострокового припинення повноважень мера Каспрука зняли з розгляду сесії

Із відповідною пропозицією виступив депутат Василь Максимюк.

Кілька десятків чернівчан, котрі зайшли до сесійної зали Чернівецької міськради, вимагали від депутатів зняття з розгляду проекту рішення «Про дострокове припинення повноважень Чернівецького міського голови О. П. Каспрука». Із подібною пропозицією виступив і голова фракції «БПП «Солідарність» Василь Максимюк.

«Нам не було надано жодних аргументів. Ті аргументи, що були наведені автором проекту рішення, на моє суб’єктивне переконання, не є підставою для того, щоб припинити повноваження міського голови. Моя пропозиція була на комісії і я повторюю її зараз – проект рішення №2 виключити з порядку денного сьогоднішньої сесії і більше до нього не повертатися», – сказав він.

Депутати підтримали пропозицію Василя Максимюка зняти з розгляду та виключити з порядку денного сесії це питання. «За» проголосували 14 із 23 присутніх обранців.

Нагадаємо, напередодні ініціатор зняття мера з посади секретар міськради Василь Продан повідомляв, що це питання не розглядатимуть на сесії 31 травня і перенесуть на червневу сесію.

Читайте також: Мерське питання. Чому Олексія Каспрука хочуть позбавити повноважень міського голови

 

 

Залишити відгук

Залишити відгук