У Чернівцях на конкурсі обирали керівників двох комунальних медичних закладів

Остаточно кандидатури очільників «Аптеки №10» та «Міської поліклініки № 5» має затвердити мер.

Фото humanrights.org.ua

У Чернівцях відбувся конкурс на заміщення двох вакантних посад керівників комунальних закладів охорони здоров’я – завідувача комунального підприємства «Аптека № 10», що на вулиці Південно-Кільцевій, 31 та головного лікаря комунальної медичної установи «Міська поліклініка № 5» , що на вулиці Щербанюка, 34 А. До конкурсу допустили по одному учаснику. За словами начальника управління охорони здоров’я Чернівецької міськради Ігоря Незборецького, пакети документів інших кандидатів не відповідали усім вимогам.

Після презентації пропозицій програм розвитку закладів охорони здоров’я кандидатами, члени конкурсної комісії ухвалили рішення рекомендувати призначити на посаду завідувача «Аптеки №10» Тетяну Мельник, котра наразі виконує обов’язки керівника, а головного лікаря «Міської поліклініки № 5» – нинішню очільницю закладу Ларису Клічук. Остаточно ці кандидатури упродовж місяця має затвердити міський голова.

Водночас не відбувся конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря КМУ «Міська стоматологічна поліклініка». Як повідомив у коментарі «Шпальті» Ігор Незборецький, свої кандидатури подали чотири учасники, але їхні пакети документів навіть не розглядали у зв’язку із забороною Шевченківського районного суду:

«Колишній головний лікар стоматполіклінінки Володимир Струк вважає, що його звільнили незаконно, тому звернувся до суду. Наразі суд поки не ухвалив остаточного рішення, тому ми не могли проводити конкурс на заміщення вакантної посади», – сказав він.

Повний відеозапис засідання конкурсної комісії дивіться тут.

Іван Сірецький

Залишити відгук

Залишити відгук