«Шпальта» рекомендує. Три книги, які варто прочитати чернівчанам

До Дня працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження України ми підібрали три книги чернівецьких видавництв, які будуть цікаві буковинцям.

фото martajob.tumblr.com

«Місто пахло корицею й кремом Nivea». Видавництво 21

Чернівецький вінтажний альбом Нати Гриценко розповідає про життя пана Юліана у міжвоєнний період та часи Другої Світової війни. Через долю однієї родини авторка зобразила долю Чернівців загалом, з усіма їх радощами і болем.

Прочитавши цю книгу, ви зможете побачити іншу столицю Буковини – таку, якою вона була майже століття тому. З її колоритом, звичаями, крамницями та фотоательє, фабриками і ресторанами. Хто блукав цими вулицями майже століття тому, хто тут кохав, сміявся чи плакав – гортаючи вінтажний альбом, здається, що дивишся цим людям просто у вічі.

Як читати: Заваривши собі чаю з корицею.

«Легенди Чернівців від чорної вівці». Чорні Вівці

Чи знаєте ви, чому Чернівці назвали саме так, а не інакше? А от Христя Венгринюк знає. Її адаптацію цієї та інших легенд можна знайти у книзі «Легенди Чернівців від чорної вівці», яка, хоч і орієнтована на дітей, буде цікава й дорослим.

Чорна вівця проведе вас вулицями та скверами, розповідаючи сучасні та історичні легенди міста в інтерпретації авторки.

Як читати: Присівши в одному зі старих чернівецьких двориків.

«Наші Чернівці». Букрек

Інтерактивний путівник Марії Никирси та Анастасії Сєрікової дозволяє більше дізнатися про Чернівці. Завдяки цій книзі ви зможете заглибитися в історію пам’яток, які зустрічаєте щодня, а також довідатися про постаті, які пов’язані з Чернівцями.

Путівник поділений на дві частини: ліричну та історичну. Таким чином, правду дуже легко відрізнити від вигадки. А ще у цій книзі багато фотографій: як історичних, так і сучасних.

Як читати: Попиваючи каву в одному з кафе на Кобилянській.

Аліна Кувалдіна

Залишити відгук

Залишити відгук