Чернівчанина визнали найціннішим гравцем аматорського кубка України з баскетболу

Тарас Кравченко отримав нагороду, продемонструвавши сильну гру у фінальному поєдинку.

Фото Асоціації аматорського баскетболу України

Гравець баскетбольного клубу «Agape» Тарас Кравченко – MVP (ред. абревіатура від «Most Valuable Player» – найцінніший гравець) Silver League Кубка Асоціації аматорського Баскетболу України-2018. Про це йдеться на офіційній сторінці ААБУ в Фейсбук. Повернувшись до виступів у Аматорській баскетбольній лізі через два роки, чернівчанин демонстрував високий результат з першого ж матчу і до фінальної гри, яка, багато в чому завдяки його 26 очкам, завершилася на користь «Agape».

Упродовж шести кубкових матчів турніру Тарас Кравченко був лідером своєї команди, в середньому набираючи 21,7 очка за гру.

У коментарі «Шпальті» чернівчанин поділився своїми емоціями після успішного  виступу в турнірі:

«У першу чергу, я дуже радий, що нам з командою вдалося здобути перемогу в турнірі, а MVP, це вже, як бонус. Зовсім не думав про те, що зможу отримати цю нагороду, просто робив усе можливе, щоб допомогти команді перемогти. Фінал вийшов дуже класним, але, на жаль, я отримав травму – забій ребер, але це не страшно, пройде, головне, що перемога у нас в кишені», – сказав Тарас Кравченко.

Також баскетболіст розповів про рівень турніру, в якому його визнали найціннішим гравцем:

«Весняний Кубок АБЛ-2018 – це щорічний турнір, який проходить під егідою Аматорської Баскетбольної Ліги в місті Києві після регулярного чемпіонату АБЛ. Турнір складається з Ґолден Ліги, для найсильних команд, і Сільвер Ліги, де грають трохи слабкіші клуби, зокрема, і наш «Agape». У цих змаганнях можуть брати участь будь-які аматорські команди, головне – сплатити внесок», – розповів чернівчанин.

Рівень турніру досить високий, оскільки у деяких командах грають баскетболісти, що мають досвід виступів у Українській баскетбольній суперлізі. До слова, грав у професійних клубах і Тарас Кравченко.

«Грав за ФБК «Ротор» (Новоселиця), в другій лізі Чемпіонату України упродовж кількох сезонів з 2004 по 2008 роки. Потім у першій лізі чемпіонату України захищав кольори БК «Буковина-Чернівці» з моменту заснування команди у 2008 році, і до 2013 року, поки не переїхав із сім’єю до Києва», – каже баскетболіст.

Також, окрім Тараса Кравченка, за «Agape» грає ще один чернівчанин Сергій Павчук.

Іван Сірецький

Залишити відгук

Залишити відгук