Де у Чернівцях можна безкоштовно навчитися програмувати

У середньому IT-курси в місті коштують близько двох тисяч гривень на місяць. Проте якщо у вас є бажання навчатися, а таких коштів нема – хвилюватися не варто. Адже в Чернівцях є нічим не гірші безкоштовні можливості стати програмістом.

Tehnot

Курси від SharpMinds

SharpMinds – IT-компанія, яка регулярно влаштовує різноманітні навчальні курси, аби знайти талановитих працівників. Нещодавно завершився безкоштовний курс з front-end розробки. Найближчим часом планують анонсувати новий набір, який вивчатиме або PHP, або .NET. Анонси слід чекати на сторінках компанії у Facebook та Instagram.
Графік курсів різний, корегується групою. Проте всі вони проходять у робочий час. Перед прийомом на навчання необхідно пройти технічне тестування, за результатами якого буде визначено, чи підходить ваш базовий рівень знань для вибраного курсу. Вимоги до знань вказуються в анонсі.
Одна з суттєвих переваг навчання у ІТ-компаніях – можливість працевлаштування відразу після закінчення курсу. У SharpMinds перед початком занять розповідають, скільки є вільних вакансій і скількох випускників є можливість працевлаштувати. Зазвичай у корпорації залишаються 2-4 людини.

Курси від SoftServe

SoftServe – одна з найбільших ІТ-компаній у Чернівцях. Проводить як платні, так і безкоштовні курси. Зараз у нашому місті відкрито набір за трьома напрямами – Quality Control, Java Development, .NET Development. Анонси курсів можна знайти тут.
Щоб потрапити на навчання, спочатку необхідно відправити у компанію своє резюме. Наступним етапом буде технічна співбесіда. Які знання необхідні для неї можна дізнатися в анонсі вибраного курсу. Якщо пройдете її, вас запросять на наступну співбесіду, для визначення рівня англійської. Для того, аби потрапити на заняття, знання цієї іноземної має бути не нижче Intermediate+.
Для того, щоб навчатися у SoftServe, потрібно мати змогу приділяти програмуванню 5-8 годин щодня. Стимул – найкращі випускники отримують роботу.

Курси LITS

Для учасників АТО є можливість безкоштовно навчатися у Lviv IT School, яка нещодавно відкрилася у Чернівцях. У закладу є квота – одну людину у групі можуть навчати безкоштовно, якщо вона є учасником бойових дій. Ніяких технічних тестів проходити не потрібно. Однак вам можуть запропонувати пройти звичайну співбесіду.
Зараз у Чернівцях у LITS навчають Phytone, Web UI та Java. Детальніше про курси можна прочитати тут.
Бонус

Якщо часу ходити на звичайні курси не вистачає – сміливо записуйтеся на навчання онлайн. Тут допоможе платформа Prometheus, на якій зібрано десятки курсів українською. На цьому сайті можна вивчити основи програмування, правила побудови алгоритмів, базу Web UI, Java, C# і не тільки абсолютно безкоштовно.

Аліна Кувалдіна

Залишити відгук

Залишити відгук